Prantsuse Guajaana

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Prantsuse Guajaana kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Prantsuse Guajaanas

Kas sa tahad liikuda Prantsuse Guajaanasse? Kas soovite teada, kas Prantsuse Guajaanas müüa kinnisvara otsimine võib olla hea investeering?

Guyana on kontrastide maa. Arvestades ilmaga on erinevaid ja ilusaid maastikke, on armulauas kõik koostisosad. Salut saared, millele vangid saadeti hiljuti, on kummaline ja elav keskkond, kus loodus on hõivatud.

Prantsuse Guajaana on Prantsuse ülemeredepartemang, mis asub Lõuna-Ameerika kirdeosas. Enamik selle territooriumi on kaetud troopiliste metsadega. Kapitali Cayenne't iseloomustavad värvilised kreooli majad ja vabaõhu turud. Piirneb Brasiiliaga idas ja lõunas ning Suriname läänes.

Usume, et meie teabe hindamine on väga oluline, enne kui otsustate, kas Prantsuse Guajaanas müüa kinnisvara või mitte.

Prantsuse Guajaanas on kaks peamist geograafilist piirkonda: rannikuala, kus elab enamus elanikku, ja vähene ja peaaegu kättesaamatu vihmamets, mis pidevalt tõuseb Tumac-Humaci mägede majanduspinnast piki Brasiilia piiri. Ranniku lähedal asuvad mitmed väikesad saared, kolm saart Iles du Salut Salvation, kuhu kuulub saar ja kuradi randmepaigaldatav Ile de Connectable lind.

Cayenne on Guyana pealinn, mis on ka ülemeredepartemangude suurim linn, sealhulgas umbes ühe kolmandiku kogu selle osakonna rahvastikust ja võib-olla parim koht otsida kinnisvara müügiks Prantsuse Guajaanas.

Kuigi Guajaana ja Suriname on oma kolonisaatorite, vastavalt Suurbritannia ja Madalmaadest sõltumatu, saanud Prantsuse Guajaana kunagi olnud. Seda liigitatakse ülemereterritooriumiks; selle valuuta on euro ja selle ametlik keel on prantsuse keel, kuigi paljud räägivad ka kreooli.

Tema karm keskkond, sealhulgas kõrvetav kuumus ja haid, tehti kuulsaks 1969. aasta raamatus Papillon, mis hiljem sai filmi, milles domineerivad Dustin Hoffman ja Steve McQueen.

See on suurem kui Belgia, kuid selle elanikkond on umbes 250 000 inimest.

Prantsuse Guajaanas on Portugali suurus. Siiski elab siin ainult 200 000 inimest. Riikil pole ressurssi pidada. Vaevalt ei ole turismi, seda enam, et merel on haisid vaevatud ja vähemalt mere ääres on jõesadust pruun. Tänu muldade halvale kvaliteedile ei ole ka põllumajandus. Brasiiliasse langevad teed on suuresti läbimõeldavad ja ainus usaldusväärne väljaviik maailmas on igapäevane lend Pariisis Orly Ročambeau lennujaamast Cayenne'i pealinnas.

  •  
    Liikumine Prantsuse Guajaanasse. Ekspatria ja elavad Prantsuse Guajaana

        Brasiilia, Surinami ja Atlandi ookeani piiril on meie juhendaja peamine tegelikkus ainulaadne kui haruldane: Prantsuse Guajaana. Guyana kinnisvara ostmine võib tõesti olla sinu investorite jaoks parim 2019. aasta valik, kes soovivad minna ja elada paradiisi nurgas, kus on palju võimalus ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 6916

Müük Talumaja, Prantsuse Guajaana, Cayenne, Cayenne, .

47,578.86EUR
Müük
Talumaja

200 m²
Maja kahel tasandil, kolm magamistuba, 4 vannituba, rõdu, elutuba, söögituba, köök koos hommikusöögiga, pesupesemisruum, autopark, siseõue, galerii, v...
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB